Serwis kiboli Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie
HomeDownloadsForumsArticlesSearch
Welcome [Guest], Please (Register)  |  Home  Home
Nawigacja
Strona Główna
Informacje
Kontakty kibicowskie
Śpiewnik
Flagi
Liczby
Układowicze
Fan cluby
Forum
Tatuaże
Tapety
Vlepki
Multimedia
Szale
NL'09
Foty ekipy
Wspomnienia fanatyka
Plakaty
Turnieje kibiców
Gadżety
Sklepik Kibica
Klub
Informacje
Kadra
Stadion
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

admin
15/04/2014 12:11
Żyjemy, zapraszamy do działu liczby smiley

Gliwiczanin
21/09/2013 04:55
Halo Drwęca! Żyjecie??

OKSFcP
19/09/2013 22:39
Adminie - możesz odpisać na PW? Pzdr.

Vegoria
20/10/2012 12:26
Relacja LIVE z Meczu Drwęca Nowe Miasto Lubawskie vs CWKS Vęgoria Węgorzewo dostępna na stronie www.gloswegorzewa.pl

admin
30/03/2012 00:43


Oświadczenie kibicow KSD
News Options
NEWSOficjalne stanowisko kibiców KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, 01.03.2015 r.
W sezonie 2013/14 Nasz Klub po raz kolejny zmierzył się z próbą awansu do III ligi warmińsko-mazurskiej i podlaskiej. W tym czasie w klubie doszło do poważnej zmiany w sektorze sponsorskim. Do sponsorowania Drwęcy wrócił Zygmunt D. sponsor tytularny (Finishparkiet). Zygmunt D. wkłada w Klub i stadion sporo pieniędzy, co mimo wszystko ma swoje plusy, jednak zniechęca i odsuwa od siebie sympatyków Drwęcy, którzy kibicują od wielu lat na dobre i na złe. Słaba forma piłkarzy (6 miejsce na koniec sezonu) nie pozwoliła na uczciwy awans w związku z czym zarząd naszego klubu dopuścił się wykupienia praw do gry na licencji Barkasu Tolkmicko. Sprawa początkowo nazwana została fuzją, lecz jak się później okazało była to tylko przykrywka dla kupienia awansu. Przejęliśmy sekcję piłkarską Barkasu, ale nie połączyliśmy się z innymi sekcjami. Warunkiem otrzymania licencji było utrzymywanie grup młodzieżowych w Tolkmicku i faktycznie dzieciaki tam grają jako Drwęca-Barkas W związku z sytuacją w jakiej znalazł się nasz klub My kibice nowomiejskiej Drwęcy odcinamy się od sytuacji do jakiej doprowadził obecny zarząd i zawieszamy działalność na meczach Drwęcy przy Jagiellońskiej 20, jak i na wyjazdach do odwołania. Tam gdzie zaczynają się pieniądze kończy się prawdziwa definicja sportu, a my na to nie przystajemy.
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – GKS Olimpia Grudziądz, 28.02.2015 r.
28 lutego Drwęca zmierzyła się na własnym boisku z Grudziądzką Olimpią. W związku z sytuacją w jakiej znalazł się nasz klub postanowiliśmy wraz z układowiczami z Grudziądza wyrazić nasz sprzeciw w stronę obecnego zarządu i głównego sponsora, którzy doprowadzają do zbezczeszczenia ponad 90 letniej historii najstarszego klubu w województwie. Na sektorze zameldowało się 70 osób (w tym OG). Już na początku spotkania odpalamy race i czarne świece dymne, niedługo później na sektorze i bieżni lądują stroboskopy. Na płocie oprócz flagi „Nowomieszczanie” wisi transparent w przeddzień Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Głośno skandujemy hasła: „awans przy stole ja taki awans pierdole”, czy „Zygi kutasie za dwa lata w b-klasie” przypominając sponsorowi sytuację kiedy to jego polityka doprowadziła do upadku klubu w roku 2007. Po niespełna 30 minutach zawijamy się z sektora i uświadamiamy zarządowi jakie jest nasze stanowisko wobec kupienia przez nich awansu. To ostatni mecz, na którym dopingowaliśmy Drwęcę u siebie aż do odwołania.

Drwęca - Mazur
News Options
Drwęca - Start Nidzica
News Options
18.04. 2014 r. Klub Sportowy Drwęca - Start Nidzica
Kolejny mecz IV ligi warmińsko-mazurskiej zgromadził niemałą publiczność. Aura pogodowa dopisała, w młynie zbiera się 70 osób, w tym 3 braci z Olimpii Grudziądz (dzięki!). Cały mecz lecimy z dobrym dopingiem. Wygrywamy 5-0.
Wyjazdy
News Options
Warmiak Łukta - Klub Sportowy Drwęca
Do Łukty zajeżdżamy w połowie pierwszej części spotkania. Równo z naszym wejściem pada bramka dla Drwęcy, która uszlachetnia widowisko. Powrót bez atrakcji.

Drwęca - Victoria Bartoszyce
News Options
05.04. 2014 r. Klub Sportowy Drwęca - Victoria Bartoszyce

Na meczu inauguracji rundy wiosennej w Nowym Mieście całkiem niezła frekwencja. Pasmo niepowodzeń zażegnuje powrót starego sponsora, Finishparkietu. W młynie zbiera się 80 osób, w tym 2 braci z Olimpii Grudziądz (dzięki!). W trakcie drugiej połowy rozciągnięta zostaje sektorówka w kształcie herbu, natomiast po bokach zaprezentowano białe oraz niebieskie flagi na kij.


Liczby ZIMA 2013!
News Options
NEWSPrzerwa zimowa dobiega końca zatem czas na krótkie podsumowanie naszej aktywności kibicowskiej:

Listopad - Marsz niepodległości w Warszawie - 10 osób z Drwęcy
Grudzień – Jak co roku w naszym mieście zorganizowany został turniej Giki Cup dla młodzików z rocznika 1998 i młodsi, więc i tym razem nie zabrakło dopingu. Na sektorze zbieramy się w 70 osób w tym Olimpia, jedziemy z dopingiem przez cały turniej, w trakcie spotkania powstaje nowa, kilkudziesięciu metrowa praca na murze ukazująca więzy Nowomiejsko-Grudziądzkie.


Czytaj więcej....
Klub Sportowy Drwęca
News Options
meczKLUB SPORTOWY DRWĘCA - motor lubawa, 16.10.13 r.
Derby, przydomek meczu zwasnionych klubów najczęściej zza miedzy, który elektryzuje wszystkich kibiców, nawet tych, którzy z głównym nurtem kibicowskim w danej ekipie nie mają zbyt wiele wspólnego. Tak też było w naszym przypadku. 16 października to data, która wywołała skok adrenaliny wśród wszystkich mieszkańców Nowego Miasta i zaprzyjaźnionych miejscowości z okolicy. Mecz pucharowy z Motorem Lubawa...


(Czytaj więcej)
Drwęca-Barkas
News Options
meczKlub Sportowy Drwęca - Barkas Tolkmicko, 26.06.13 r.
Na ostatnim meczu, na zakończenie sezonu 2012/2013 w środowe popołudnie zbieramy się w 160 osób (wspomaga nas 40 osób z Olimpii Grudziądz, dzięki!). Pierwotnie mecz miał zostać rozegrany w sobotę, lecz z nieznanych przyczyn terminarz został odpowiednio przekształcony. Zbiórka na jednym z osiedli owocuje pochodem, w którym w najlepszym momencie uczestniczyło 50 osób. Na meczu debiut zalicza nowa flaga "Nowomieszczanie". Już na pół godziny przed meczem zaczynamy dopingować jedyną dumę miasta. Niedługo później dochodzi do spięcia z ochroną, której przypomniane zostaje miejsce w szeregu. Od pierwszego gwizdka lecimy z głośnym, regularnym dopingiem. Pod koniec pierwszej połowy odpalone zostają race, a wszystko pod nadzorem KryminalnychTV, którzy tego dnia nie odstępują nas na krok ze swoim okiem na świat. Na mecz docierają delegacje wszystkich fc. Po meczu integrujemy się z układowiczami z Grudziądza.
Olimpia - Stomil
News Options
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn

Na trzy godziny przed meczem ustalamy zbiórkę, gdzie miał stawić się zamówiony u przewoźnika autokar. Razem z autokarem witają nas nieproszeni goście pod postacią 3 fur policyjnych, kabaryny i auta kryminalnych. Kamerowanie, spisywanie, dopierdalanie o alkohol czyli standardowe zachowanie służb w nowoczesnym państwie. Mimo odwiedzin niebieskich wszystkim udaje się wsiąść do autokaru i w 40 osób ruszamy na mecz. Po przekroczeniu granicy woj. przejmują nas kolejne kabaryny, które najprawdopodobniej nie czekały na naszą grupę, część z nich zostaje na trasie. Kolejnym problemem okazało się wyrabianie kart kibica, przez co na sektor C wbijamy około 20 minuty spotkania. Grupą na sektorze C meldujemy się ostatecznie w 45 osób wieszając dwie flagi. Olimpia prezentuje oprawę na 90 lecie klubu. Oprócz tego, grupa osób z zakazami (w tym chłopaki od nas) odpala piro na dachu pobliskiej kamienicy za co zostają potraktowani mandatami. Po meczu Olimpia gości nas na osiedlu, odpalają grilla, częstują dużą ilością %. Dzięki! Mecz przedłuża nam się o 2 godziny, co nie spodobało się mundurowym z Grudziądza i podczas wsiadania do autobusu dochodzi do policyjnej prowokacji, krótka wymiana zdań i jesteśmy zmuszeni cofać się z powrotem do autokaru. Zbierają pojedyncze osoby od nas, na szczęście kończy się to tylko mandatami i całą grupą wracamy do Nowego Miasta. Z nami obecny FC Lidzbark i pojedyncze osoby z FC Biskupiec, Kurzętnik, dzięki za wsparcie! DRWĘCA&OLIMPIA
Oficjalne oświadczenie kibiców Drwęcy.
News Options
NEWSW wyniku opublikowania obraźliwego dla całego środowiska kibicowskiego w Nowym Mieście artykułu, my jako kibice chcielibyśmy się ustosunkować do sytuacji, która została opisana przez redaktorów „gazety nowomiejskiej”. Faktem jest, że grupa młodych osób podążająca przez park została zaatakowana przez pijanego właściciela i jego pobratymców. Wymiana ciosów trwała dosyć długo. Zaatakowani małoletni targani po krzakach zaalarmowali znajomych znajdujących się nieopodal na obiekcie stadionu, w wyniku czego grupa kilkunastu osób postanowiła uspokoić sprawę i przede wszystkim odbić z rąk nieznajomych napastników grupkę nastolatków. Nim grupa dotarła do nieznajomych agresorów cała szarpanina dobiegła końca, ze strony osób zarejestrowanych na zdjęciu nie doszło do żadnych rękoczynów z „grillującymi”, gdyż Ci udali się do swojego domostwa, w którym trwała libacja, skupili się wyłącznie na falsyfikowaniu sytuacji i zabezpieczaniu swojego zachowania w materiały foto i wideo. Zdjęcia, które zostały wydane przez gazetę nowomiejską w żaden sposób nie oddają prawdziwego przebiegu awantury jaka się wywołała między właścicielem i jego znajomymi a nastolatkami, zaś grupa osób obecna w pobliżu nie zrobiła nic co mogłoby wzbudzić obawy i podchodziłoby pod naruszenie praw obowiązujących w państwie Polskim. Jesteśmy zniesmaczeni jednostronnością artykułu. Dodatkowo odcinamy się kompletnie od użycia przez któregokolwiek z grupy szklanej butelki. Nagłówki oraz hasła zastosowane w gazecie są wyłącznie prowokacją i ubarwieniem sytuacji jaka miała miejsce. Prosimy o zaprzestanie utożsamiania całego środowiska kibicowskiego z grupą osób, która brała udział w powyższym wydarzeniu. Nie pochwalamy zachowania naszej młodzieży, która brała udział w szarpaninie, zaś właściciel nie powinien wymierzać sprawiedliwości na własną rękę, gdyż do tego typu spraw służą odpowiednie organy.
Drwęca - Mamry
News Options
meczPrzed meczem organizujemy zbiórkę pod kinem, gdzie zbieramy się w 40 osób i ruszamy na stadion. Do pierwszego gwizdka formujemy 60 osobowy młyn i lecimy z dopingiem. W trakcie pierwszej połowy odpalamy stroboskopy. Na meczu debiut zalicza nowa flaga jednego z osiedli. Mecz remisujemy 1-1 i udajemy się umacniać przyjaźń nowomiejsko-lidzbarską. AVE KSD!
Strona 1 z 15 1 2 3 4 > >>
Następny mecz
Drwęca - Mazur Ełk
03.05 Sobota, 17:00!

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Partnerzy
Strona kibiców Olimpii Grudziądz

Najlepsze vlepki

Strona kibiców Iskry Piotrowice

akssparta.boo.pl

SPARTAN-sklep kibica Sparty Augustów

SPARTAN-sklep kibiców Granicy Kętrzyn

 Oficjalny serwis klubu MKS Opolanin

 Serwis Polonii Pasłęk

SZALIKI.COM-sklep kibica

produkcja vlepek - najlepsze vlepki

Centrumreklamy.com


Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 © 2003-2005

236,767 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie