Serwis kiboli Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie
HomeDownloadsForumsArticlesSearch
Welcome [Guest], Please (Register)  |  Home  Home
Nawigacja
Strona Główna
Informacje
Kontakty kibicowskie
Śpiewnik
Flagi
Liczby
Układowicze
Fan cluby
Forum
Tatuaże
Tapety
Vlepki
Multimedia
Szale
NL'09
Foty ekipy
Wspomnienia fanatyka
Plakaty
Turnieje kibiców
Gadżety
Sklepik Kibica
Klub
Informacje
Kadra
Stadion
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

dzikikgm
03/09/2016 10:11
KS DRWĘCA!!!

twojtyp
13/01/2016 08:23
Cześć. Jak tam na stronie? http://twojtyp.pl/bukmach
erzy/bonusy/bet365-bonus.
html


admin
15/04/2014 12:11
Żyjemy, zapraszamy do działu liczby smiley

Gliwiczanin
21/09/2013 04:55
Halo Drwęca! Żyjecie??

OKSFcP
19/09/2013 22:39
Adminie - możesz odpisać na PW? Pzdr.

Vegoria
20/10/2012 12:26
Relacja LIVE z Meczu Drwęca Nowe Miasto Lubawskie vs CWKS Vęgoria Węgorzewo dostępna na stronie www.gloswegorzewa.pl

admin
30/03/2012 00:43


Biało-niebieskiej Wielkanocy!
News Options
Akcja dla dzieciaków z Domu Dziecka
News Options

28 marca 2015
Podchody biało-niebieskiego Zajączka

Na początku marca wydaliśmy oświadczenie o zawieszeniu działalności kibicowskiej na meczach KS Drwęca, a przepraszam bardzo KS Finishparkiet Drwęca. Wolne weekendy postanowiliśmy jednak wykorzystać na działalność społeczną. Tak narodził się pomysł zorganizowania kolejnej już akcji „Podchody biało-niebieskiego Zajączka”. Przypomnę, że w grudniu organizowaliśmy „Mikołajkową Akcję Kibiców” podczas której rozdawaliśmy mieszkańcom miasta mikołajkowe czapeczki z herbem Klubu.

„Podchody” przygotowaliśmy z okazji zbliżającej się Wielkanocy dla dzieci z Domu Dziecka w Pacółtowie. Pani dyrektor z radością przyjęła nasz pomysł. Akcja odbyła się w sobotę 28 marca 2015 r. Zorganizowaliśmy zabawę w parku miejskim, na zasadzie podchodów. Dzieciaki miały rozwiązywać zagadki, które pomogłyby im znaleźć drogę do ukrytego koszyka z upominkami. Niestety, deszczowa pogoda pokrzyżowała nam plany.

Nie mogliśmy zawieść dzieciaków, więc zapakowaliśmy się w auta i pojechaliśmy do Domu Dziecka. Wykorzystaliśmy przygotowane zagadki, rebusy, krzyżówki do wspólnej zabawy. Na początku oczywiście przeprowadziliśmy zabawę integracyjną, aby poznać się lepiej. Okazało się, że wszyscy chłopcy kochają grę w piłkę, a kilku z nich nawet trenuje lekkoatletykę w KS Drwęca.

Na zakończenie rozdaliśmy dzieciakom przygotowane upominki z kibicowskim akcentem. Z pewnością wrócimy jeszcze do DD. Musimy rozegrać mecz piłki nożnej Dzieci vs Kibice :)

Więcej zdjęć w rozwinięciu newsaOświadczenie kibicow KSD
News Options
NEWSOficjalne stanowisko kibiców KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, 01.03.2015 r.
W sezonie 2013/14 Nasz Klub po raz kolejny zmierzył się z próbą awansu do III ligi warmińsko-mazurskiej i podlaskiej. W tym czasie w klubie doszło do poważnej zmiany w sektorze sponsorskim. Do sponsorowania Drwęcy wrócił Zygmunt D. sponsor tytularny (Finishparkiet). Zygmunt D. wkłada w Klub i stadion sporo pieniędzy, co mimo wszystko ma swoje plusy, jednak zniechęca i odsuwa od siebie sympatyków Drwęcy, którzy kibicują od wielu lat na dobre i na złe. Słaba forma piłkarzy (6 miejsce na koniec sezonu) nie pozwoliła na uczciwy awans w związku z czym zarząd naszego klubu dopuścił się wykupienia praw do gry na licencji Barkasu Tolkmicko. Sprawa początkowo nazwana została fuzją, lecz jak się później okazało była to tylko przykrywka dla kupienia awansu. Przejęliśmy sekcję piłkarską Barkasu, ale nie połączyliśmy się z innymi sekcjami. Warunkiem otrzymania licencji było utrzymywanie grup młodzieżowych w Tolkmicku i faktycznie dzieciaki tam grają jako Drwęca-Barkas W związku z sytuacją w jakiej znalazł się nasz klub My kibice nowomiejskiej Drwęcy odcinamy się od sytuacji do jakiej doprowadził obecny zarząd i zawieszamy działalność na meczach Drwęcy przy Jagiellońskiej 20, jak i na wyjazdach do odwołania. Tam gdzie zaczynają się pieniądze kończy się prawdziwa definicja sportu, a my na to nie przystajemy.
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – GKS Olimpia Grudziądz, 28.02.2015 r.
28 lutego Drwęca zmierzyła się na własnym boisku z Grudziądzką Olimpią. W związku z sytuacją w jakiej znalazł się nasz klub postanowiliśmy wraz z układowiczami z Grudziądza wyrazić nasz sprzeciw w stronę obecnego zarządu i głównego sponsora, którzy doprowadzają do zbezczeszczenia ponad 90 letniej historii najstarszego klubu w województwie. Na sektorze zameldowało się 70 osób (w tym OG). Już na początku spotkania odpalamy race i czarne świece dymne, niedługo później na sektorze i bieżni lądują stroboskopy. Na płocie oprócz flagi „Nowomieszczanie” wisi transparent w przeddzień Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Głośno skandujemy hasła: „awans przy stole ja taki awans pierdole”, czy „Zygi kutasie za dwa lata w b-klasie” przypominając sponsorowi sytuację kiedy to jego polityka doprowadziła do upadku klubu w roku 2007. Po niespełna 30 minutach zawijamy się z sektora i uświadamiamy zarządowi jakie jest nasze stanowisko wobec kupienia przez nich awansu. To ostatni mecz, na którym dopingowaliśmy Drwęcę u siebie aż do odwołania.

Akcja Mikołajkowa
News Options
6 grudnia 2014 r. godz. 12.30, Rynek w Nowym Mieście Lubawskim
"Mikołajkowa Akcja Kibiców KS Drwęca

Grupa kibiców KS Drwęca Nowe Miasto Lub. po raz pierwszy zorganizowała akcję z okazji Mikołajek. Od kilku miesięcy sytuacja w naszym Klubie jest… mówiąc najprościej - nie taka, jakby każdy chciał. Najpierw „awans” do III ligi, czyli kupno licencji od Barkasu, a teraz oficjalna zmiana nazwy Klubu, a na koniec zmiany w składzie Zarządu, które nie wiadomo czy wyjdą Drwęcy na dobre. Mimo wszystko, na szczęście relacje na linii kibice – Klub są dobre. Jednak nasza obecność na meczach, (pomimo 2-3 z małym dopingiem z okazji przyjazdu gości, którzy dawno nie gościli na Jagiellońskiej) , ogranicza się tylko do oglądania piłki.

Pomysł na Akcję Mikołajkową narodził się spontanicznie. Jedna z fanatyczek postanowiła zamówić czapkę mikołajkową z herbem Drwęcy i tak pocztą pantoflową chętnych na czapeczkę znalazło się więcej. Każdy zamawiający płacił za dodatkowych kilka czapek, które miały być wykorzystane podczas Akcji. Złożyliśmy odpowiednie pismo do władz miasta z informacją o planowanych działaniach. Dodatkowo rozmawialiśmy z Miejskim Centrum Kultury, który również organizował swoje Mikołajki na Rynku, aby ustalić wszystko, by nasze akcje nie przeszkadzały sobie. W ostateczności myślę, że akcje wzajemnie pozytywnie wypełniły się.

W mikołajkowych czapeczkach z herbem KSD pojawiliśmy się na Rynku chwilę po godz. 12.00, a pani dyrektor MCK zapowiedziała naszą obecność. Ultrasi z grupy Nowomiejskie Lwy’14 zawiesili transparent z herbem KSD i napisem „Wesołych Świąt”. Dzieciaki chętnie podchodziły do nas, aby wziąć udział w przygotowanych konkurencjach sportowych. Jak na sympatyków piłki nożnej przystało, przygotowaliśmy konkurs rzutów karnych do małej bramki (tutaj podziękowania dla p. Mirka z Klubu za pożyczenie bramki!), a także zabawę z hula-hop. Każdy uczestnik zabawy mógł wylosować z dużego worka pluszaka. Dodatkowo, częstowaliśmy wszystkich cukierkami i oczywiście rozdawaliśmy czapeczki, które cieszyły się sporym zainteresowaniem. Na zakończenie zrobiliśmy sobie wspólne foto z Mikołajem w jego saniach .

Naszą akcję ogłaszaliśmy kilka dni wcześniej. Niestety, z Klubu przyszedł tylko prezes Robert Karczyński, bardzo dziękujemy za zainteresowanie i obecność! Po Akcji ultrasi zawiesili transparent na pobliskim wiadukcie, aby pożyczyć wesołych świąt mieszkańcom miasta, ale i przejezdnym .

Dziękujemy wszystkim za udział w Akcji!


Drwęca - Mazur
News Options
Drwęca - Start Nidzica
News Options
18.04. 2014 r. Klub Sportowy Drwęca - Start Nidzica
Kolejny mecz IV ligi warmińsko-mazurskiej zgromadził niemałą publiczność. Aura pogodowa dopisała, w młynie zbiera się 70 osób, w tym 3 braci z Olimpii Grudziądz (dzięki!). Cały mecz lecimy z dobrym dopingiem. Wygrywamy 5-0.
Wyjazdy
News Options
Warmiak Łukta - Klub Sportowy Drwęca
Do Łukty zajeżdżamy w połowie pierwszej części spotkania. Równo z naszym wejściem pada bramka dla Drwęcy, która uszlachetnia widowisko. Powrót bez atrakcji.

Drwęca - Victoria Bartoszyce
News Options
05.04. 2014 r. Klub Sportowy Drwęca - Victoria Bartoszyce

Na meczu inauguracji rundy wiosennej w Nowym Mieście całkiem niezła frekwencja. Pasmo niepowodzeń zażegnuje powrót starego sponsora, Finishparkietu. W młynie zbiera się 80 osób, w tym 2 braci z Olimpii Grudziądz (dzięki!). W trakcie drugiej połowy rozciągnięta zostaje sektorówka w kształcie herbu, natomiast po bokach zaprezentowano białe oraz niebieskie flagi na kij.


Liczby ZIMA 2013!
News Options
NEWSPrzerwa zimowa dobiega końca zatem czas na krótkie podsumowanie naszej aktywności kibicowskiej:

Listopad - Marsz niepodległości w Warszawie - 10 osób z Drwęcy
Grudzień – Jak co roku w naszym mieście zorganizowany został turniej Giki Cup dla młodzików z rocznika 1998 i młodsi, więc i tym razem nie zabrakło dopingu. Na sektorze zbieramy się w 70 osób w tym Olimpia, jedziemy z dopingiem przez cały turniej, w trakcie spotkania powstaje nowa, kilkudziesięciu metrowa praca na murze ukazująca więzy Nowomiejsko-Grudziądzkie.


Czytaj więcej....
Klub Sportowy Drwęca
News Options
meczKLUB SPORTOWY DRWĘCA - motor lubawa, 16.10.13 r.
Derby, przydomek meczu zwasnionych klubów najczęściej zza miedzy, który elektryzuje wszystkich kibiców, nawet tych, którzy z głównym nurtem kibicowskim w danej ekipie nie mają zbyt wiele wspólnego. Tak też było w naszym przypadku. 16 października to data, która wywołała skok adrenaliny wśród wszystkich mieszkańców Nowego Miasta i zaprzyjaźnionych miejscowości z okolicy. Mecz pucharowy z Motorem Lubawa...


(Czytaj więcej)
Drwęca-Barkas
News Options
meczKlub Sportowy Drwęca - Barkas Tolkmicko, 26.06.13 r.
Na ostatnim meczu, na zakończenie sezonu 2012/2013 w środowe popołudnie zbieramy się w 160 osób (wspomaga nas 40 osób z Olimpii Grudziądz, dzięki!). Pierwotnie mecz miał zostać rozegrany w sobotę, lecz z nieznanych przyczyn terminarz został odpowiednio przekształcony. Zbiórka na jednym z osiedli owocuje pochodem, w którym w najlepszym momencie uczestniczyło 50 osób. Na meczu debiut zalicza nowa flaga "Nowomieszczanie". Już na pół godziny przed meczem zaczynamy dopingować jedyną dumę miasta. Niedługo później dochodzi do spięcia z ochroną, której przypomniane zostaje miejsce w szeregu. Od pierwszego gwizdka lecimy z głośnym, regularnym dopingiem. Pod koniec pierwszej połowy odpalone zostają race, a wszystko pod nadzorem KryminalnychTV, którzy tego dnia nie odstępują nas na krok ze swoim okiem na świat. Na mecz docierają delegacje wszystkich fc. Po meczu integrujemy się z układowiczami z Grudziądza.
Strona 1 z 15 1 2 3 4 > >>
Następny mecz
BOJKOT

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Partnerzy
Strona kibiców Olimpii Grudziądz

Najlepsze vlepki

Strona kibiców Iskry Piotrowice

akssparta.boo.pl

SPARTAN-sklep kibica Sparty Augustów

SPARTAN-sklep kibiców Granicy Kętrzyn

 Oficjalny serwis klubu MKS Opolanin

 Serwis Polonii Pasłęk

SZALIKI.COM-sklep kibica

produkcja vlepek - najlepsze vlepki

Centrumreklamy.com


Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 © 2003-2005

656,791 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie